Dünya SohbetHaberKameralı ChatMobil Sesli SohbetMüzik ZamanıSesli Siteler

Sesli Sitelerin teknolojideki yeri

Sevgili okurlarımız ;

Teknolojinin bizlere sunduğu görsel ve işitsel iletişim kolaylıkları günbegün artmakta ve insanlar bu kolaylıklar ile internete daha çok bağımlı olmaktadırlar.İletişim sektöründeki teknolojinin sağladığı olanaklar artarken çoğalan sorunlarda bitmemektedir.

Hertürlü konu hakkında kolayca ulaşabileceğimiz bir teknoloji elimizde ve biz sahip olduğumuz  internet , sohbet , insanlara daha çabuk ulaşım konusunda hızlıca ilerlemektedir. İnternet teknoljisi insanın kendini pazarlaması konsuunda önemli bir rol almata ve bununla beraber kendini sohbet,chat,oyun,radyo olarak internet ve sohbet platformaları da büyük rol oynamaktadır.

Gazete,radyo,yazının da dahil olduğu chat sohbet platformlarında kameranın önemli rolü iletişim kurmanın kolay yönü olarak belirlenmiştir.Kameralı sohbet ile beraber mikrofonda konusup karşı tarafa kendini ifade etme özgürlüğü de saygı güven çerçevesinde bizlere sunulmuştur.

  Web sitelerinin geneline baktığımızda;hangi dil ve  dinde insanlar olursa olsun yapılan konusmalarda bir farklılık bile olsa aynı amaç için yani bir düzen de sohbet ortamı oluşturulmak adınadır.

Sizlere sunulan bu kolaylıklar sunucumuz Chat10 da mevcuttur. Saygının,sevginin,insanlığın adresi sohbetin tek adresi diyebiliriz.Sizler de gelin üye olun ve sizlere kameralı sohbetin sesli ve görüntülü olarak verdiği bu imkanı radyomuzda çalan güzel şarkıları genel kültür soruları ile harmanlayalım.Üye olun mutlu kalın Chat10 da kalın sunucumuz hoşsohbetler diler.

Emoji ile tepkini göster


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
The following two tabs change content below.

Latest posts by Zeki Ede (see all)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir