Bedava Pepsi Kapak Kodları Şifreleri

Chat10.Com Türkiyenin en büyük mobil sohbet odaları, Kameralı Sohbet, Sesli Chat, Görüntülü Canlı Sohbet,

Bedava Pepsi Kapak Kodları Şifreleri

Bedava pepsi kapak kodları, Merhaba arkadaşlar bilindiği üzere ülkemizde gazlı içecekler hızlı bir şekilde tüketilmektedir. Pepsi, coco cola, fanta gibi içecek markaları, kendi ürünlerine talep olsun diye tüketicilerine birçok şekilde kampanya sunmaktadır. Pepsi günümüzde internet üzerinden oynanan birçok oyun için kapak kodlarıyla bedava cip kazanma fırsatı sağlar. Pepsi kapaklarındaki kodları okey plus, okey, çanak okey, batak, ve zula gibi birçok oyunda kullanabilir ve anında cip kazanabilirsiniz. Pepsi şifreleri tek kullanımlık olup 25.00 cip hesabınıza eklenir. Bizde sizler için her hafta pepsi kapak kodlarını sizlerle paylaşmaya karar verdik. Her hafta bu yazı başlığında sizlere en az 10 adet bedava pepsi kapak şifreleri paylaşımı yapmak istiyoruz. Sizlerde kodunuzu alıp oyun hesaplarınızda kullanmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

 

Bedava Pepsi Şifreleri Listesi

 

Pepsi Şifreleri şu şekilde sıralanmaktadır.
Z7O3GFŞR
MRZ81WPZ
8G52PZTR
ME11GFTK
9AZC12BK
GXKJE4QT
Kullanılmamış pepsi kapak şifrelerini sizlerde sitemizi takip ederek ücretsiz olarak elde edebilirsiniz.  Paylaştığımız pepsi kodları kendi tüketimimiz olup hiçbir şekilde kullanılmamıştır.

Kod Alamadım Ne Yapmalıyım ?

Kodları alamayan arkadaşlar üzülmesin sitemizi takip ederek güncel kodlardan faydalanabilirler. Veya bu yazının altına yorum yaparak mail adresini yazıp kod alamadım diyerek yorum yapın sizlere ücretsiz olarak mail adreslerinize pepsi kodlarını gönderelim.

 

Bir cevap yazın